| Beschikbaarheid: | |
|---|---|
| Aantal: | |
Bent u het beu om compromissen te sluiten tussen de kwaliteit van apparatuur en betrouwbare levering? De RockMech Underground Mining Loader combineert ISO-gecertificeerd vakmanschap met een toeleveringsketen zonder vertraging , zodat uw activiteiten nooit vastlopen als gevolg van onvoldoende apparatuur of late leveringen. Deze lader is ontworpen voor de zwaarste mijnen ter wereld en is gebouwd om lang mee te gaan, ondersteund door een merk dat al meer dan 20 jaar vertrouwd wordt door mijngiganten.
Elk onderdeel van deze lader wordt aan strenge tests onderworpen:
• Frame : Het stalen frame is 500 uur lang getest op zoutsproeien en is bestand tegen corrosie in natte mijnen, met versterkte dwarsbalken voor een 20% hoger draagvermogen.
• Bak : vervangbare antislijtageplaten op de voorrand en de vloer verlengen de levensduur met 45% bij het hanteren van scherpe ertsen zoals wolfraam of ijzerpyriet. Het gebogen ontwerp vermindert het morsen met 15% tijdens transport.
• Hydrauliek : ISO 9001-gecertificeerde slangen en kleppen zijn bestand tegen een druk van 3.000 PSI, waarbij lekdetectiesensoren operators waarschuwen voor problemen voordat deze escaleren.
• Cabine : drukcabine met HEPA-filtratie houdt stof onder 1 mg/m³ , terwijl de airconditioning een temperatuur van 22°C handhaaft in een tunnelwarmte van 45°C. De schokabsorberende stoel vermindert de rugbelasting met 60% tijdens diensten van 12 uur.
Efficiënt energiesysteem
De CY-2 ondergrondse lader is uitgerust met een volledig assortiment Duitse DEUTZ-verbrandingsmotoren:
A/D/F-serie uitgerust met luchtgekoelde motoren: onbevreesd voor diepe putmijnbouw en extreme omgevingen;
C-serie uitgerust met watergekoelde motoren: verbeterde efficiëntie van de warmteafvoer, waardoor continue bedrijfsstabiliteit bij hoge belasting wordt gegarandeerd.
Reissysteem
CY-2 ondergrondse lader maakt gebruik van koppelomvormers en versnellingsbakken geproduceerd door DANA uit de Verenigde Staten;
Alle series zijn standaard uitgerust met DANA-aandrijfassen (behalve de A-serie) en de vooras is geïntegreerd met een NO-SPIN antislip-differentieel, wat het vermogen om complexe wegen te passeren verbetert
Vorm van remmen
A/D/F-serie: hydraulische remveervorm
C-serie: hydraulische ontgrendelingsvorm met veerrem
De hydraulische onderdelen van de gehele CY-2 ondergrondse lader worden geïmporteerd van bekende merken, met een ultralange levensduur.
Wij bezitten drie verticaal geïntegreerde productiefaciliteiten met:
• Meer dan 200 CNC-machines die 90% van de componenten in eigen beheer produceren
• Realtime inventarisatie van meer dan 5.000 onderdelen, waardoor 98% van de bestellingen binnen 72 uur wordt uitgevoerd
• Speciale productielijnen voor bulkbestellingen (50+ eenheden), met gespreide leveringsschema's, passend bij de inbedrijfstellingscapaciteit van uw locatie
• Een wereldwijd netwerk van meer dan 50 magazijnen, waar de gebruikelijke reserveonderdelen op voorraad zijn, zodat ze de volgende dag geleverd kunnen worden
U hoeft niet meer te wachten op externe leveranciers of te maken te krijgen met vertragingen bij de verzending; wij beheersen het proces van grondstof tot uw mijnsite.
• Wendbaarheid : dubbele hydraulische cilinders in het knikbesturingssysteem maken een draaicirkel van 5 meter mogelijk , 35% kleiner dan oudere modellen, ideaal voor ontwikkelingsafwijkingen van 3 meter.
• Efficiëntie : de Tier 4 Final-dieselmotor vermindert de hoeveelheid fijnstof met 90% en verbetert de brandstofefficiëntie met 18%, waardoor per lader jaarlijks $12.000 aan brandstofkosten wordt bespaard.
• Veiligheid : Automatische hellingscompensatie zorgt voor stabiliteit op hellingen van 25°, terwijl achteruitrijcamera's dode hoeken tijdens het laden elimineren.
• 'De enige lader die onze 24/7 activiteiten bijhoudt'
Mikhail Voronov, directeur inkoop, Russische goudmijnen
'We gebruiken RockMech-laders al drie jaar op vijf locaties: nul grote storingen. Toen we vorig jaar uitbreidden, leverden ze 50 laders in drie batches, precies op schema. Alleen al de vervangbare bakplaten bespaarden ons $80.000 aan onderhoudskosten vergeleken met ons vorige merk.'
• 'Bedieningscomfort = hogere productiviteit'
Ayesha Khan, mijnexploitant, Pakistaanse kolenmijnen
'De klimaatregeling van de cabine is een redder in nood in onze hete tunnels, en de besturing is zo soepel dat zelfs onze nieuwe medewerkers er vertrouwen in hebben. De stabiliteit van de lader op natte vloeren is ongelooflijk: vroeger gleden we dagelijks uit met onze oude machine, maar nu niet meer. Bovendien kunnen we dankzij de snelkoppelingsbak binnen enkele minuten overschakelen naar een schraperhulpstuk voor schoonmaakwerkzaamheden.'
• 'Transparante communicatie, betrouwbare levering'
David Chen, mijnmanager, Australische ijzerertsmijnen
'Hun verkoopteam zorgde voor wekelijkse productie-updates tijdens onze bulkbestelling, en de laders arriveerden met gedetailleerde bedieningshandleidingen in drie talen. De after-salesondersteuning is net zo goed: toen we een zeldzame hydraulische klep nodig hadden, arriveerde deze binnen 24 uur vanuit hun magazijn in Singapore. RockMech zet de norm voor de betrouwbaarheid van de toeleveringsketen.'
Of u nu één enkele lader nodig heeft voor een nieuwe mijn of een vloot voor grootschalige operaties, de RockMech Underground Mining Loader levert ongeëvenaarde prestaties en gemoedsrust. Neem vandaag nog contact met ons op om de aanpassingsmogelijkheden en financieringsplannen te bespreken of om een bezoek ter plaatse van ons technische team te regelen. Uw zoektocht naar een betrouwbare mijnbouwlader eindigt hier.

Voertuigmodel |
CY -2A |
CY -2C |
CY-2D |
CY-2F |
Capaciteit van de emmer |
1,5-2m³ |
1,5-2m³ |
1,5-2m³ |
1,5-2m³ |
Lengte |
6770 mm |
6770 mm |
6629 mm |
6670 mm |
Breedte |
1828 mm |
1660 mm |
1651 mm |
1660 mm |
Hoogte |
1990 mm |
1990 mm |
1900 mm |
1980 mm |
Nominale belasting |
4000 kg |
4000 kg |
3629 kg |
4000 kg |
Machinegewicht |
12000 kg |
12000 kg |
11540 kg |
12000 kg |
Maximale hefhoogte |
4060 mm |
4060 mm |
3708 mm |
4060 mm |
Maximale loshoogte |
1865 mm |
1865 mm |
1524 mm |
1865 mm |
Maximale losafstand |
895 mm |
895 mm |
762 mm |
895 mm |
Rijsnelheid |
Ik 3,6 km/u Ⅱ 7,6 km/u Ⅲ 12,5 km/u V 18 km/u |
I 3,6 km/u Ⅱ 7,6 km/u Ⅲ 14 km/u |
I 3,4 km/u Ⅱ 6,6 km/u Ⅲ 10,9 km/u V 18,2 km/u |
Ik 3,6 km/u Ⅱ 7,6 km/u Ⅲ 12,5 km/u V 18 km/u |
Maximaal klimvermogen |
≤25% |
≤25% |
≤25% |
≤25% |
Minimale bodemvrijheid |
250 mm |
250 mm |
229 mm |
250 mm |
Minimale draaicirkel |
4950 mm (buiten) |
4800 mm (buiten) |
4700 mm (buiten) |
4800 mm (buiten) |
Maximale stuurhoek |
±40° |
±40° |
±40° |
±40° |
Bandenmodel |
12.00-24 (Mijnbouwbanden) |
12.00-24 (Mijnbouwbanden) |
12.00-24 (Mijnbouwbanden) |
12.00-24 (Mijnbouwbanden) |
Nominale spanning hoofdcircuit |
24V |
24V |
24V |
24V |